o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载FulleGitsin,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
FulleGitsin

FulleGitsin

 • 大小:14.4M
 • 语言:英语
 • 类别:金融财务
 • 系统:ios
FulleGitsin, Opet Otobil sistemiyle entegre olarak çalışan, "OPET VE SUNPET" istasyonlarından yaptığınız yakıt alımlarını, fatura tutarından indirimli olarak tahsil edilmesini sağlayan bir ödeme sistemidir. Sisteme kaydolmak için web sitemiz veya uygulamamız üzerinden kişisel bilgilerinizle kayıt olmanız yeterlidir. Tarafınıza gönderilen sözleşmenin imzalanıp geri gönderilmesi sonrası sizin için özel olarak üretilen Otobil adresinize gönderilecektir . Otobil ile yaptığınız her akaryakıt alımında size özel belirlenen indirim oranı fatura tutarına yansıtılarak uygulamaya kayıtlı kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

Otobil Sistemi Nedir?

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Faturalama toplu olarak belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu sistem yardımı ile kullanıcılar taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma imkanına kavuşmaktadırlar.

Otobil Üniteleri Nelerdir?

Halka Tipi Ünite / Fuelopass Opet tarafından aracınıza özel programlanarak, gönderilen halka tipi bir ünitedir. Aracınıza montajı yapılarak firmanız tarafından yapılan yakıt alım limitlendirmeleri sayesinde kontrol sizde olur.Otobil’li aracınız ile Opet istasyonlarına gittiğiniz zaman sistem sizi tanıyacaktır.

Bireysel Kullanıcı Ünitesi: Anahtarlık Pompa makinesine monte edilmiş anten, elinizdeki anahtarlığın içinde bulunan elektromanyetik bir devre ile iletişime geçerek aracınız hakkındaki tüm bilgileri alarak istasyonda bulunan otobil istasyon kontrol ünitesine gönderir.

版本: 1.0.1 | 更新时间: 17-07-25 展开更多

同类推荐

最新更新

FulleGitsin评论

 • 1楼 华军网友 2017-04-24 10:06:34
  FulleGitsin挺好用的一款金融财务软件,挺!!!就是下载好慢啊,赶脚那网速走的好无力
 • 2楼 华军网友 2017-03-16 20:35:18
  这个系统很好赞!
 • 3楼 华军网友 2017-03-05 17:03:22
  XP系统下载这个能行吗?

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过豌豆荚下载。

取消好的