o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载Erçam B2B,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
Erçam B2B

Erçam B2B

 • 大小:0.4M
 • 语言:英语
 • 类别:商务办公
 • 系统:ios
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz de denemek için hemen programımızı indirin.
Erçam B2B programında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini ve cari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz.
Size özel fiyat ve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz.
Ayrıca size atanan satış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz.


Hakkımızda
Şirketimiz Erçam Motorlu Araçlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Gelişen otomotiv sektörüne 2013 yılında merhaba diyen Erçam Motorlu Araçlar San ve Tic. Ltd. Şti., yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapımızın şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personelimizle birlikte müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Çalışma kültürümüzü oluşturan bu değerlerden şimdiye kadar ödün vermememiz, başarımızın en büyük etkenidir. Günümüzdeki küreselleşme süreciyle otomotiv ana sanayi fonksiyonlarını giderek yan sanayiye devretmektedir. Ancak bu yaklaşım uluslar arası normlara göre üretim yapma zorunluluğunu da ortaya çıkarmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler, imalat hatalarına karşı garantilidir. Otomotiv sektöründe kalite, fiyat ve teslimat performansı ile ürün satış kabiliyetini ispatlamış olan Erçam Motorlu Araçlar San ve Tic. Ltd. Şti., ürün taleplerini karşılamakta zorlanma maktadır. İspanyol,Alman ve Çek Cumhuriyeti menşeli araçların bütün aksamlarının bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektöründe öncü olan Erçam Motorlu Araçlar San ve Tic. Ltd. Şti., ülke piyasasındaki tüm otomobillerin yedek parça ihtiyacını karşılayabilecek güçtedir. 4 araç grubunda, 46’ sı Alman menşeli, 8’ i İspanyol menşeli ve 14’ü Çek Cumhuriyeti menşeli olmak üzere toplamda 68 model araca hitap etmekteyiz.Kaporta aksamında distribütörlüğünü yapmış olduğumuz otomotiv sektöründe, zirvedeki yerini hep koruyan olan Erçam Motorlu Araçlar San ve Tic. Ltd. Şti., günden güne müşteri portföyünü genişleterek, inandığı yolda, sağlam adımlarla yürümektedir.

版本: 1 | 更新时间: 17-07-25 展开更多

同类推荐

最新更新

Erçam B2B评论

 • 1楼 华军网友 2017-06-23 09:01:39
  终于把Erçam B2B1下载成功了,真心不容易啊
 • 2楼 华军网友 2017-04-21 15:14:34
  Erçam B2B虽然是免费软件的,但还是有些问题,有待改进呀~
 • 3楼 华军网友 2017-03-22 10:33:23
  Erçam B2B就是好用!呵呵,我喜欢这个商务办公

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过应用宝下载。

取消好的