o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载EBO Token,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
EBO Token

EBO Token

 • 大小:4.2M
 • 语言:英语
 • 类别:金融财务
 • 系统:ios
EBO Token
EBO Token
EBO Token
EBO Token
EBO Token
EBO Token
Opis
EBO Token to aplikacja, która doskonale funkcjonuje w świecie bankowości elektronicznej gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie zachowując łatwość i wygodę użytkowania. Aplikacja EBO Token pozwala na bezpieczne logowanie i autoryzację transakcji w bankowości elektronicznej, mobilnej, IVR czy w Biurze Obsługi Klienta. System pracuje w trybie offline – 8-cyfrowe hasła jednorazowe generowane są bezpośrednio na urządzeniu a nie przesyłane siecią GSM. Dzięki temu EBO Token może być stosowany w każdej sytuacji.

Każdy kod wygenerowany w aplikacji jest ważny przez bardzo krótki okres czasu, co czyni go unikalnym i niepowtarzalnym, przez co minimalizuje praktycznie do zera prawdopodobieństwo podpisana operacji przypadkowym kodem.

Aby zmienić metodę autoryzacji na EBO Token należy w pierwszej kolejności udać się do placówki swojego banku i podpisać ewentualny wniosek o zmianę metody autoryzacji (opcja zależna od Banku). Następnie należy pobrać aplikację EBO Token ze sklepu online i uruchomić.

W trakcie pierwszego uruchomienia aplikacja przejdzie w tryb konfiguracji.
Proces pierwszej konfiguracji EBO Token:
1. Na początku ustaw swoje hasło, za pomocą którego będziesz logować się do EBO Tokena.
2. Zaloguj się na swoje konto w bankowości elektronicznej EBO, wejdź w zakładkę Ustawienia → Metody autoryzacji i wybierz przycisk „Konfiguruj token”.
3. Na stronie bankowości elektronicznej wyświetli się kod główny tokena. Przepisz lub zeskanuj za pomocą aparatu 16 znakowy kod do aplikacji EBO Token w smartfonie lub tablecie.
4. Przepisz 8 znakowy "Kod odpowiedzi" z EBO Token do formularza zamawiania tokena pod pozycję "Kod odpowiedzi” a następnie w celu weryfikacji naciśnij przycisk „Sprawdź”.
5. W następnym kroku przeprowadź pierwszą synchronizację tokena – działanie to wymaga połączenia z Internetem.
6. Zakończ konfigurację EBO Token w swoim urządzeniu.
7. Na zakończenie konfiguracji w bankowości elektronicznej zostaniesz poproszony o wpisanie kodu wygenerowanego przez aplikację EBO Token – przepisz go i zapisz całość.

W razie problemów, na każdym etapie konfiguracji aplikacji możesz nacisnąć przycisk pomocy.

Aplikacja nie przesyła żadnych danych umożliwiających jakąkolwiek identyfikację użytkownika, czy jego urządzenia. Dbamy o bezpieczeństwo i anonimowość naszych użytkowników. Nie zapisujemy także adresów IP w przypadku synchronizacji tokena.

Pamiętaj!
Nigdy nie ujawniaj swojego hasła do EBO Token innym osobom. Nikt nigdy z pracowników Banku Spółdzielczego oraz z pracowników firmy I-BS.pl nie będzie pytał o to hasło!

版本: 1 | 更新时间: 17-07-25 展开更多

同类推荐

最新更新

EBO Token评论

 • 1楼 华军网友 1424164617
  比其他的金融财务软件好用多了,推荐给大家
 • 2楼 华军网友 1427282864
  EBO Token哪里不好了?不懂的别瞎哔哔,一点素质都没有
 • 3楼 华军网友 1429242210
  EBO Token在使用过程中有些小问题,希望官方以后能够解决

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过豌豆荚下载。

取消好的