o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载Eziç Mobile Sipariş,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
Eziç Mobile Sipariş

Eziç Mobile Sipariş

 • 大小:90.8M
 • 语言:英语
 • 类别:美食应用
 • 系统:ios
Eziç Mobile Sipariş, iPhone ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir akıllı telefon online yemek sipariş uygulamasıdır.
Eziç Mobil Sipariş, Eziç Restoran’larında size tattırdığı lezzeti ve kaliteyi teknolojinin sınırsız imkanlarıyla birleştirip, bir an olsun yanınızdan ayırmadığınız cep telefonlarınızdan size sunuyor.
Eziç Mobile Sipariş, içeriğinde resimli menüsü, yemek açıklamaları, tatlı ve içecek seçenekleriyle sizi yormadan restoranlarda aldığınız kusursuz hizmeti parmaklarınızın ucuna getiriyor. Cep telefonlarından istediğiniz menüyü rahatlıkla istediğiniz adrese sipariş edebilir, verdiğiniz siparişleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Menü resimlerinin üzerine tıklayarak , resmi daha büyük görmeniz sağlanarak menüyle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca açılış ekranında haftanın menüsünü görüp kampanyalarımızdan yararlanabilir, sipariş onayında toplam tutarı görebilir ve verdiğiniz siparişleri "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz.
Mükemmel görsellik hizmetiyle bu uygulamadan midenize hitap eden yemeği bulmakta zorlanmadan, istediğiniz menüleri rahatlıkla sipariş edebilir; her nerede olursanız olun ‘Eziç Farkını’ yaşamaya devam edeceğinizden şüphe duymadan, çağımızın bize sunduğu teknolojik olanaklardan yararlanabilirsiniz.

EZİÇ’in 23 yıllık deneyimle bir marka haline gelmesinin sırrı, müşterilerin görüş ve düşüncelerinin her zaman İLK sırada yer alması… Bu nedenle lütfen uygulamayla ilgili görüşlerinizi veya isteklerinizi bizimle paylaşınız.
Görüş ve önerileriniz için info@eziconline.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Yeni Özellikler ve gelişmeler için lütfen uygulamayı güncellemeyi unutmayın!

版本: 2.0.9 | 更新时间: 17-07-21 展开更多

同类推荐

最新更新

Eziç Mobile Sipariş评论

 • 1楼 华军网友 2017-03-25 12:05:47
  你就是头╭︿︿︿╮ {/ o  o /}   ( (oo) )     ︶ ︶︶
 • 2楼 华军网友 2017-03-03 16:11:52
  安装完的朋友能不能说一下Eziç Mobile Sipariş能不能选择安装路径呢。
 • 3楼 华军网友 2016-06-16 17:36:51
  我十分赞同楼上对Eziç Mobile Sipariş的评价,我给十分!

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过豌豆荚下载。

取消好的