o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载EKS Mutfak Akademisi,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
EKS Mutfak Akademisi

EKS Mutfak Akademisi

 • 大小:0.6M
 • 语言:英语
 • 类别:教育教学
 • 系统:ios
EKS Mutfak Akademisi
EKS Mutfak Akademisi
EKS Mutfak Akademisi
EKS Mutfak Akademisi
EKS Mutfak Akademisi
EKS Mutfak Akademisi
2011 yılında Anadolu yakasının diplomalı eğitim veren ilk profesyonel aşçılık okulu olarak kurulduk. Okulumuzda verilen diplomalı uzun dönem profesyonel eğitimlerin yanı sıra kısa dönem temel eğitimler, dünya mutfağı eğitimleri ve günlük workshop çalışmaları yapıyoruz. Değişik ilgi alanları ve damak zevklerine uygun program seçenekleri sunuyoruz. Başta Türk mutfağı olmak üzere Akdeniz, Fransız, İtalyan, İspanyol, Meksika, Hint, Japon ve Uzak Doğu mutfakları gibi dünya mutfaklarından seçmeleri kapsayan derslerimizin yanı sıra Pastacılık, Sushı, Etler ve Pişirme Teknikleri, Renkli Macaronlar, El Yapımı Makarna ve Soslar, Davet Menüleri gibi ders seçenekleri ile farklı taleplere hitap etmeye çalışıyoruz.

Senelerdir biriktirdiğimiz 1000’e yakın yerli ve yabancı yayından oluşan kitap koleksiyonumuz ile açtığımız kütüphanede, gastronomi alanına ilgi duyanlar için önemli bir kaynak tabanı sunuyoruz. Akademi’de verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra çok önemli markalara ve restoranlara danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Kendi merkezimizde yürüttüğümüz Ar&Ge çalışmaları ile ulusal ve uluslararası markalar ile restoranlara ürün ve menü geliştiriyoruz. Özel davetler, doğum günü partileri ve kurumsal etkinlikler için oluşturduğumuz menü seçenekleri ile Event Catering hizmeti sunuyoruz. Ayrıca akademide profesyonel bir çekim stüdyomuz var. Firmaların katalog ve broşür çekimleri, dergi çekimleri ve ayrıca televizyonların reklam ve program çekimleri için EKS Mutfak Akademisi’nin çekim stüdyosu kullanılabiliyor. Deneyimli şef kadromuz ile çekimler ve restoran menüleri için food styling (yemek stilistliği) konusunda destek sağlıyoruz. Ayrıca, okulumuzda çeşitli kurumsal etkinlikler ve özel davetler için birbirinden lezzetli yemeklerin yer aldığı Chef Tableetkinlikleri yapıyoruz.

Misyon
Kariyerini yiyecek-içecek sektöründe devam ettirmek isteyen mutfak meraklılarını profesyonel mutfak kültürüyle tanıştırmak; bu alanda gerek duyacakları bilgi ve becerileri kendilerine kazandırmak Mutfağı hobi olarak gören ve kendi mutfaklarının şefliğine devam etmek isteyenleri, düzenlediğimiz workshop çalışmalarıyla farklı mutfak kültürleriyle tanıştırmak ve istedikleri alanda gelişmelerine destek olmak.

Vizyon
Geleneksel, çağdaş ve çok kültürlü mutfak yaklaşımlarını bir araya getiriyoruz. Benimsediğimiz çok kültürlü gastronomi vizyonu ile farklı ülke mutfaklarını atölyemize taşıyoruz. Aynı zamanda Türk mutfağına modern yaklaşımlar konusunda yaratıcılığı teşvik ediyoruz. Gizli kalmış Osmanlı yemeklerini gün ışığına çıkarıp atölyemizde uyguluyoruz. Yerel ürünlerin mutfakta daha fazla kullanımını teşvik ederken dünya trendlerini yakinen takip etmekten de geri kalmıyoruz.

版本: 1 | 更新时间: 17-07-21 展开更多

同类推荐

最新更新

EKS Mutfak Akademisi评论

 • 1楼 华军网友 1421505993
  EKS Mutfak Akademisi特别难用,操作不方便,大家千万别下。
 • 2楼 华军网友 1421552005
  多谢提醒!
 • 3楼 华军网友 1434191606
  这个似乎是64位的,可是我的window7是32位的,可以用不

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过豌豆荚下载。

取消好的