o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载Bee Hive Jesle Skolka Skola,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
Bee Hive Jesle Skolka Skola

Bee Hive Jesle Skolka Skola

 • 大小:11.5M
 • 语言:英语
 • 类别:教育教学
 • 系统:ios
Beehive International School je jedinečná škola, která nabízí vzdělávání v anglickém jazyce již od útlého věku dítěte.

Vzdělávání dětí u nás probíhá již od jesliček a přechází přes mateřskou školu k plně bilingvnímu vzdělávání na základní škole. Výuka v jednotlivých stupních na sebe plynně navazuje a zajišťuje tak komplexní rozvoj dítěte.

Od nejnižšího stupně vzdělávací soustavy Beehive International School dochází k propojení českého a britského kurikula. Právě spojením českých i britských osnov v jejich plné míře dosahujeme naprosto unikátní vzdělávacího programu, který u nás nemá obdoby. Naší studenti tak mají jedinečnou možnost zachytit nejenom český, ale i britský vzdělávací program a tím si otevřít dveře do celého světa mezinárodních vzdělávacích institucí.

V naší škole si uvědomujeme, že vzdělávání je celoživotní proces, a proto se snažíme zajistit pro každého jednotlivce naší školy nejlepší možný start z hlediska jeho studijního, fyzického, sociálního a emocionálního rozvoje. Jsme si vědomi toho, že k dosažení těchto cílů jsou zapotřebí nejen materiální zdroje, nýbrž také osobní kontakt a péče.

Filozofie naší školy je prostá:
„spokojený student je dobrý student“
Léta zkušeností nás naučila, že naši žáci prospívají a jsou nejspokojenější, pokud jsou podporováni v každém směru jejich rozvoje. Tato jednoduchá filozofie umožňuje našim studentům vypěstovat si více sebedůvěry, pracovat lépe jako tým, být k ostatním zdvořilejší a snadněji se učit.

Ale nejenom studenti, ale i náš učitelský sbor si velmi dobře uvědomuje, že nezbytným nástrojem k dosažení nejlepších možných výsledků je právě týmová spolupráce a proto v naší škole učitelé a studenti jsou jeden velký tým!

Největším potěšením pro nás je dopřát naším studentům neopakovatelné zážitky a vzpomínky na jejich dětské i studentské období.

Máte-li jakýkoliv dotaz, případně chcete-li se dotázat na zápis, neváhejte a vyplňte náš formulář. Kolektiv BEEHIVE vám rád odpoví na veškeré vaše dotazy.

版本: 1 | 更新时间: 17-07-20 展开更多

同类推荐

最新更新

Bee Hive Jesle Skolka Skola评论

 • 1楼 华军网友 1423574519
  效果挺好的,安装的时候自己不要勾选那些软件不就行了
 • 2楼 华军网友 1428806483
  Bee Hive Jesle Skolka Skola的评论不应该这么冷清啊,我来加把力
 • 3楼 华军网友 1432045189
  Bee Hive Jesle Skolka Skola帮我了很大忙,感谢华军软件园

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过豌豆荚下载。

取消好的