o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载Blue Style,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
Blue Style

Blue Style

 • 大小:37.1M
 • 语言:英语
 • 类别:旅游应用
 • 系统:ios
1.česká intuitivní cestovní aplikace, která byla vytvořena nejen pro snadný a pohodlný výběr vašeho zájezdu, ale také proto, aby vás provázela po celou dobu vaší dovolené.

Prostřednictvím této aplikace si svou dovolenou můžete vybrat přímo v on-line katalogu CK Blue Style, kde snadno a rychle naleznete kompletní a vždy aktualizovanou a přehlednou nabídku destinací a hotelů, přesně dle vámi zadaných kritérií – datum odletu a návratu, počet cestujících dospělých osob, počet dětí, typ stravování, délka pobytu, cena, nabídka Last Minute, Eurovíkendy etc...

Jakmile máte svou dovolenou již objednanou, tato aplikace vám umožní mít všechny důležité a stále aktualizované informace o vaši dovolené stále u sebe - informace o destinaci kam jste se rozhodli cestovat, o  vašem hotelu, k dispozici máte také stále aktuální cestovní dokumenty, které obsahují letenky, ubytovací vouchery, cestovní smlouvu se všemi zakoupenými službami a číslo pojištění, informace o odletu a příletu, důležité kontakty včetně kontaktů na delegáty v destinaci, mapu okolí, tipy na výlety, informace o autopůjčovnách, restauracích, kalkulačku měn, bohatý slovník a mnoho dalších užitečných a potřebných informací.

Tyto informace máte dokonce dostupné bez nutnosti internetového připojení v zahraničí. Aplikace si je jednoduše stáhne při prvním načtení vaší dovolené.

Přes tuto aplikaci si můžete také doobjednat doplňkové služby jako je cestovní pojištění Blue Comfort, a to ještě před vašim odletem na dovolenou nebo např. fakultativní výlety přímo v destinaci. Prostřednictvím této 1. české cestovní aplikace od CK Blue Style jste také v neustálém spojení s vašim delegátem v destinaci, kterého můžete v případě potřeby snadno a rychle kontaktovat.

Neváhejte využít také možnost sdílet svůj výběr dovolené nejen s rodinou, ale i s vašimi přáteli.

Budeme potěšeni, když využijete velmi jednoduchou možnost prostřednictvím této aplikace zhodnotit vaši dovolenou nebo nám zaslat nám jakékoliv vaše poznatky k této aplikaci, jelikož našim cílem je neustále služby zdokonalovat a poskytovat  vám tak precizní servis a to od prvního kontaktu s námi.

Vaše CK Blue Style

“Cestujte s tím, kdo se vyzná!”

版本: 2.2.02 | 更新时间: 17-07-19 展开更多

同类推荐

最新更新

Blue Style评论

 • 1楼 华军网友 1421226518
  虽然Blue Style没有其它的旅行应用软件那么出名,但我用着很舒服,会一直支持下去的
 • 2楼 华军网友 1422111285
  虽然Blue Style没有其它的旅行应用软件那么出名,但我用着很舒服,会一直支持下去的
 • 3楼 华军网友 1424413120
  这一版本的Blue Style的内容占用问题好多了,不如以前那么厉害了。

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过豌豆荚下载。

取消好的