o(╥﹏╥)o伤心

微信无法下载Engelli Haberleri,不过只要点击右上角选择在浏览器或Safari中打开就可以啦!
Engelli Haberleri

Engelli Haberleri

 • 大小:0.5M
 • 语言:英语
 • 类别:新闻资讯
 • 系统:ios
Yasadikca.com Yeni Yüzü İle Mobil Cihazlarda.

Yasadikca.com, 21 Ekim 2003 tarihinde Türkiye’nin İlk ve Tek Engelliler Haber, Bilgi portalı olarak yayın hayatına başladı.

Türkiye’nin en başarılı Sosyal Sorumluluk Projelerinden bir olarak yayın hayatına başlayan Yasadikca.com, 1993 yılında başlayarak 17 yıl ekrana gelen özel Tv’ lerin ilk engelliler programı Yaşadıkça’ nın en geniş görsel ve bilgi arşivinin 10 milyon engelli, yakınları, gönüllüler ile 30 milyon gibi büyük engelli hedef kitlesine ve engellilik konusuna ilgi duyan herkese açık interaktif ortamda verdiği önemli bir hizmetidir.

Yasadikca.com, Türkiye’deki önemli bir boşluğu doldurarak internet dünyasında engellilere, ailelerine, akademisyenlere, öğrencilere, gönüllülere ve herkese engelliler ile ilgili yapılan çalışmaları doğrudan en hızlı şekilde aktaran önemli bir kaynak, içerik ve gündem oluşturan haber ve bilgi portalı olma özelliğini taşıyor.

Yasadikca.com, tematik dikey bir portal olarak sahip olduğu doğru hedef kitlesine sunduğu içerik zenginliği ile saatlik yüksek çevrimiçi ziyaretçi sayısı, sayfa gösterimi, tekil ziyaretçi sayıları ve arama motorlarında ilk sayfalarda çıkma ve en çok görüntülenen sayfa sayılarıyla konseptinde lider, kaynak gösterilen ve örnek alınan öncü bir haber ve bilgi portalı olma özelliğine sahip.

Yaşadıkça yayınlandığı süreler içinde kendi dalında tek ve ilk olan Yaşadıkça Tv programı ve Yasadikca.com olarak şuana kadar 2 kez uluslararası 48 kez de ulusal ödüle layık görüldü.

Yasadikca.com’ da Haberler, Teknolojik Yenilikler, İçimizden Biri, Röportajlar, Mozaik, Spor, Forum, Doktorunuz, Köşe Yazıları,Tartışmalar, Yorum, Rehber, Foto Galeri, Ajanda ve Okur Temsilciliği vb. gibi bölümleri ile kamuoyunu bilgilendirerek ziyaretçilerine her konuda zengin içerik ve geniş bilgiler veriyor.

‘Özgürlüğünüzün Başladığı Nokta’

Yasadikca.com

版本: 1 | 更新时间: 17-07-14 展开更多

同类推荐

最新更新

Engelli Haberleri评论

 • 1楼 华军网友 2016-05-18 08:24:32
  感觉还不错,Engelli Haberleri1比上个版本要好的多
 • 2楼 华军网友 2016-05-02 13:11:00
  这个必须好评,电脑小白瞬间到大神的转变,都是一键式的,很好用
 • 3楼 华军网友 2016-03-16 21:13:09
  我不会下载Engelli Haberleri怎么办啊,谁能帮帮我。

精品推荐

该应用未通过实名认证,您可通过应用宝下载。

取消好的